.

Yogi Bear (2010) Meškiukas Yogis
Dar žinomas kaip: Meškiukas Jogis

small poster image


Išvertė: x
Atsiuntė:
Kristina

Žanras: Animacija | Nuotykiai | Komedija

Režisavo: Eric Brevig
Aktoriai: Dan Aykroyd, Justin Timberlake, Anna Faris, Thomas Cavanagh, T.J. Miller ir kiti.

Siužetas: Želėstouno parkas švenčia 100-ąsias metines, tačiau tai gali būti paskutinis „gimtadienis" - parkas jau ne toks populiarus kaip anksčiau ir sulaukia vis mažiau lankytojų. Tad meras Braunas (akt. Andrew Daly) nusprendžia uždaryti ir parduoti parką: aukšti, galingi medžiai - viliojantis kąsnelis medienos pramonei.

Tai labai bloga žinia garsiausiems parko gyventojams - meškiukui Jogiui (akt. Dan Aykroyd) ir jo draugužiui Bubu (akt. Justin Timberlake). Jei meras Braunas parduos parką, jie neteks gimtųjų namų. Nežinia, kas laukia parko gyventojų, kai jame neliks nė vieno medžio - gal zoologijos sodas... Taigi, Jogis ir Bubu nutaria susivienyti su Želėstauno parko reindžeriu Smitu (akt. Tom Cavanagh), kad išgelbėtų gimtąjį mišką.

Nors Jogis mano esąs protingesnis nei vidutinis lokys, tačiau iki šiol sunkiausia užduotis, kurios jam teko imtis, buvo švarinti parko lankytojų lauknešėlius. Meškiukų Jogio ir Bubu laukia nelengva užduotis - jiems teks rimtai pasukti smegeninę ir išties paprakaituoti gelbstint gimtuosius namus.

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Terminator, BTT-Team - Kristina LT 1 srt 23,976 BR