.

X2 (2003) X2

small poster image


Išvertė: prof.
Atsiuntė:
partizanas

Žanras: Veiksmas | Nuotykiai | Fantastika

Režisavo: Bryan Singer
Aktoriai: Famke Janssen, Patrick Stewart, Halle Berry, Hugh Jackman, James Marsden, Ian McKellen, Rebecca Romijn-Stamos, Alan Cumming, Brian Cox ir kiti.

Siužetas: Jie yra sekanti evoliucijos grandis. Kiekvienas jų gimė su unikalia genetine mutacija, kuri pasireiškia ypatingomis galiomis mutantams lytiškai subrendus: Kiklopo akys turi tokią jėgą, kuri uolose sprogdina didžiules angas; Džin Grej gali matyti “kiaurai” ir įsiskverbti į žmogaus minčių pasaulį; Audra sugeba manipuliuoti visomis gamtos stichijų formomis. Pasaulyje, kuriame vis labiau plinta neapykanta ir prietarai, jie laikomi moksliniais keistuoliais…gamtos išdaigomis…atstumtaisiais, kurių negalintys priimti bijo ir neapkenčia, nes jie kitokie. Nepaisant stiprėjančio visuomeninio ignoravimo, Iksmenai ir daugelis mutantų sugeba išlikti. Globojami galingiausio pasaulio telepato Profesoriaus X, šie talentingi ir gabūs studentai mokosi kontroliuoti ir žmonijai palankiausia linkme nukreipti savo neįprastas jėgas. Jie kovoja, kad išsaugotų jų bijantį pasaulį.

Ypatingą reikšmę Ikmenams turi naujasis herojus Smogikas, kuris yra vieno iš mutantų tėvas. Sklinda gandai, kad Smogikas dėl savo plano visiškai išnaikinti mutantus, su jais atliko slaptus eksperimentus. Plano vykdymą jis pradeda nuo mokyklos ir rūmų puolimo. Tuo tarpu Profesorius X su Magnetu stengiasi suburti pasipriešinimo komandą.

Įvykus dramatiškam incidentui Vašingtone, dėl pasikėsinimo į Prezidento gyvybę aiškiai kaltinami mutantai, dėl ko Profesorius X ir jo Iksmenai staiga patenką į keblią situaciją…

Šioje sagos dalyje žiūrėsime kaip pasikeis visuomenės nuomonė prieš mutantus, kaip klostysis tolimesni įvykiai, susiję su Magneto išpranašautu karu, kuris yra akivaizdus, bręstant pasaulinei krizei.

“Iksmenų filmai iškelia mums visiems rūpimus klausimus: Ar aš esu vienintelis toks pasaulyje? Kodėl mes visi tokie skirtingi? Kaip mes pritaikome savo ypatumus gyvenime? Šie klausimai yra universalūs ir amžini, ypatingai paauglystėje. Mes visi kartais jaučiamės kaip mutantai” – teigia filmo režisierius Bryan Singer.

spacer

Išvertė/ripino/šaltinis - Atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
prof. - partizanas LT 1 srt 23,976 BR