.

Walker, Texas Ranger (1993–2001)
Volkeris, Teksaso Reindžeris

small poster image


Išvertė: x
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Veiksmas, Nuotykis, Nusikaltimas

Kūrėjai: Albert S. Ruddy, Leslie Greif, Paul Haggis
Aktoriai: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson ir kiti.

Siužetas: Volkeris, Teksaso reindžeris (angl. Walker, Texas Ranger), taip pat žinomas kaip „Kietas Volkeris“ – teisingumas teksasietiškai) – 1993–2001 m. filmuotas amerikiečių serialas.

Kiekviena serija parodo atskirą pasakojimą, todėl jas galima žiūrėti atskirai ir ne iš eilės. Teksaso policijai pranešama apie veikiančią nusikalstamą grupuotę, kurios Volkeris, Teksaso reindžeris, ieško, suranda ir sulaiko. Dažniausiai jam reikia susidurti su žmonių jausmais, abejingumu, išankstinėmis nuostatomis, baime. Jis stengiasi pakeisti žmonių mąstymą, ne tik pagauti nusikaltėlius. Kartais jo draugai papuola į pinkles, tada jis juos vaduoja. Sulaikydamas visada su jais susimuša. Muštynėse jis niekada nenaudoja ginklo, tik kojas. Taip pat jis įkuria kovos mokyklą, vadovauja vaikų stovyklai, pavaduoja mokytoją, į namus paima sergantį vaiką.

Kordelis Volkeris – vienas geriausių Teksaso reindžerių, tikras įvairaus plauko nusikaltėlių siaubas. Jis ištikimas draugas, vardan bičiulio galintis paaukoti net gyvybę. Tačiau kai susiduria su neteisybe ir prievarta, tampa rūstus, negailestingas ir griežtas. Jis padarys viską, kad nusikaltėlis patektų į kalėjimą. Serialą ypač išpopuliarino aktorius, rytų kovų meistras Čakas Norisas.

spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
x / Partizanas LT 3 srt - NoV, 1 SEZONAS