.

Spirit Untamed (2021) Nepažabojama Dvasia

small poster image


Išvertė: Albina_Gr.
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Animacija, Nuotykis, Komedija

Režisavo: Elaine Bogan, Ennio Torresan
Aktoriai: Isabela Merced, Marsai Martin, Mckenna Grace ir kiti.
Siužetas: Laki Preston nespėjo pažinti savo velionės motinos Milagro „Fortūnos“ Navaro – bebaimės žirgų kaskadininkės iš mažo Miradero miestelio, įsikūrusio plačiai atvirų prerijų pakraštyje.

Kaip ir jos motina, Laki nėra taisyklių ir apribojimų gerbėja, o tai sukelia nemenką nerimą ją prižiūrinčiai tetai Korai. Mergaitė užaugo šurmuliuojančiame rytinės JAV pakrantės mietelyje, prižiūrima budrios tetos Koros akies. Tačiau dėl nuolatinių rizikingų Laki padaužiškų išdaigų, jos abi su teta yra priverstos persikelti pas jos tėtį Džimą, gyvenantį Miradero miestelyje.

Laki akivaizdžiai nepatenkinta tokiu sprendimu. Tačiau netikėtai šiame miegančiame miestelyje ji sutinka Dvasių – laukinį mustangą, bei susidraugauja su dviem šauniomis mergaitėmis, mokančiomis puikiai joti savo žirgais.

Kai beširdis žirgų tramdytojas nusprendžia pagauti Dvasių ir parduoti jį aukcione, Laki ir jos draugės nutaria išgelbėti ir sugražinti Dvasių atgal jo šeimai. Nes šis nuostabus ir laisvas mustangas suteikė laisvę pačiai Lakei, ir padėjo atrasti ryšį su jos šeima.


spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Albina_Gr. / Partizanas LT 1 srt 23.976 TPB