.

Wrong Turn (2021) Klaidingas Posūkis

small poster image


Išvertė: x
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Siaubas | Trileris

Režisavo: Mike P. Nelson
Aktoriai: Charlotte Vega, Adain Bradley, Bill Sage ir kiti.
Siužetas: Rytinėje JAV dalyje esantis Apalačių pažintinis takas garsėja nuostabiais peizažais ir yra tapęs traukos tašku žygeiviams iš viso pasaulio. Vien pėstiesiems skirtas pusketvirto tūkstančio kilometrų ilgio takas kasmet sutraukia daugiau nei du milijonus žmonių.

Tarp jų yra ir šio filmo herojai – trys poros draugų, nusprendusių savaitgalį praleisti Apalačių take. Savo žygį šeši bičiuliai pradeda mažame Virdžinijos valstijos miestelyje, kuriame vietiniai juos itin stengiasi perspėti, kad žygeiviai šiukštu nenuklystų nuo sužymėtos tako trasos. Kelionės pradžioje skrupulingai laikęsi nurodymų, netrukus jaunuoliai susivilioja intriguojančia nepažymėta tako atšaka ir nutaria ją ištyrinėti.

Netrukus miško glūdumoje jie randa keistą 1859 m. atminimo lentelę, skirtą kalnų gyventojų bendruomenės, pasivadinusios „Fondu“, įkūrimui. Šios bendruomenės gyventojai tikėjo, kad Jungtinių Valstijų laukia neišvengiama griūtis ir gelbėdamiesi pasitraukė į kalnus. Daugiau nei pusantro šimto metų jie gyvena atskirai nuo visuomenės ir aršiai gina savo privatumą.

Šeši bičiuliai labai greitai įsitikina, kad šios legendos – ne iš piršto laužtos. Kuomet vienas iš jų žūsta po didžiuliu medžio kamienu, jie dar viliasi, kad tai tėra nelaimingas atsitikimas. Tačiau netrukus dingsta jaunuolių telefonai ir jie supranta, kad pasukę iš tako padarė didžiausią klaidą gyvenime.


spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
x / Partizanas LT 1 srt 23.976 TPB