.

Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) Žvaigždžių Kelias VI: Neatrastas Kraštas

small poster image


Išvertė: ZIURI.ME
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Veiksmas | Nuotykis | Fantastika

Režisavo: Nicholas Meyer
Aktoriai: William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley ir kiti.
Siužetas: Williamo Shatnerio kontraktas su „Žvaigždžių keliu“ garantavo tas pačias galimybes kaip ir Leonardui Nimojui. Po to kai Nimojus režisavo 3 ir 4 „Žvaigždžių kelio“ dalis, Shatneris pareikalavo režisuoti ateinančią kitą dalį. Paramount kompanija neturėjo nieko kito, kaip sutikti su šiuo pasiūlymu.

Nors Shetneris surežisavo 5-ąją filmo dalį, tai jam pasisekė labai nesėkmingai. Šis filmas buvo labai nuobodus ir visiškai prarado varomąją jėgą, kurią įgavo 4 filmo dalies metu. Dėkui Dievui, 1991 metais buvo 25-osios „Žvaigždžių kelio“ metinės ir Paramount kompanija pasakė, jog sukurs paskutinįjį atsisveikinimo filmą su originalia įgula.

Nikolas Mejeris, Kano Įniršio režierius, buvo sugrąžintas atgal režisuoti galutinę filmo seriją. Filmas vaizduoja Kirką ir McCoy ant šaltojo ateivių kalėjimo planetos tuo pačiu parodoma kaip federacija nori sudaryti taikos sutartį su Kligonsais. Kirkas sugrįžta ir Kartų filmo serijoje, kartu su Skotu ir Čekovu, bet jau seniai yra aišku, jog tai yra senosios šutvės pabaiga.


spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
ZIURI.ME / Partizanas LT 1 srt 23.976 TPB