.

A Perfect Planet (2021) Tobula Planeta

small poster image


Išvertė: Raimondas_Č.
Atsiuntė:
Partizanas

Žanras: Dokumentika

Režisavo: Ed Charles, Huw Cordey, Nick Shoolingin-Jordan
Aktoriai: David Attenborough ir kiti.
Siužetas: Naujausiame BBC dokumentikos projekte žiūrovai atras, kaip harmoningai su jais egzistuoja vulkanai, skirtingi orai, saulė, vandenynai, kartu sukurdami tobulą Žemę, ir kokią įtaką savo veikla jos ekosistemoms daro žmogus.

Įspūdingi gamtos vaizdai dokumentikai filmuoti iš skirtingų planetos vietų, tarp kurių – Nortono ežeras Jungtinėse Amerikos Valstijose, Elsmyro sala Arktiniame salyne, Gobio dykuma Azijoje ir kt. Dalį medžiagos penktajai ciklo daliai apie žmonių veiklos įtaką gamtai dokumentikos kūrėjai tris savaites filmavo „Neptūno“ kariniame jūrų laivyne. Skaičiuojama, kad iš viso ciklo žiūrovai išvys unikalių kadrų iš 31 šalies, filmuoti jie pradėti dar 2016-aisiais. Ruošdami dokumentikos ciklą jo kūrėjai užfiksavo apie 3000 valandų filmuotos medžiagos.

Ciklo „Tobula planeta“ autorius – garsus britų gamtos istorikas, žurnalistas ir rašytojas David Attenborough, anksčiau sukūręs tokius pasaulinės sėkmės sulaukusius BBC dokumentikos projektus kaip „The Blue Planet“ ir „Planet Earth“.


spacer

Išvertė/redagavo/šaltinis/atsiuntė Kalba Kiekis Plėtinys FPS Kita Atsisiųsti
Raimondas_Č. / Nauris LT 5 srt 25 BR